Výškové práce - Fasády
 

Dovolujeme si Vám nabídnout program pro rekonstrukce, sanace a opravy obvodových plášťů budov, od zajištění havarijního stavu omítek po sanace plášťů panelových domů.

Zajištění havarijního stavu fasády - odstranění uvolněných a pádem hrozících částí omítky za použití horolezecké techniky s minimálními náklady. Vyřizujeme všechna potřebná povolení, zajišťujeme odvoz stavební suti a úklid.

Sanace omítky - provádí se v návaznosti po zajištění havarijního stavu fasády. Obnažená místa a místa styku s nezvětralou omítkou jsou ošetřena a zafixována sanační směsí, volenou vždy s ohledem na konkrétní podmínky. Zabrání se tak dalšímu zvětrávání po dobu několika let, např. do realizace kompletní opravy. Realizujeme za za použití horolezecké techniky.

Opravy fasád - lokální zednické opravy fasád do původního stavu, dle rozsahu realizujeme za použití horolezecké techniky.

Hydroizolace spár na panelových domech - lokální i celkové přetěsnění spár mezi panely, izolace oken, ukotvení a zatěsnění oplechování atik. Nabízíme použití mnoha druhů hydroizolačních tmelů (akrylátové, butylenové, polyuretanové…). Realizujeme za použití horolezecké techniky.

Sanace panelových plášťů - celoplošné ochranné nátěry včetně kompletní hydroizolace, sanace prasklin v panelech, provádíme v součinnosti se specializovanou firmou.

 

Vybrané realizace:

  • zajištění havarijního stavu fasády a sanace omítky na domech Kotlářská 10, Staňkova 17, Tučkova 20, Úvoz 11, Kotlářská 30, Kotlářská 32, Kotlářská 6…
  • zajištění havarijního stavu fasády na domech Úvoz 18, 22, 29, Nerudova 6 - 14 (celkem přes 30 nájemních domů)
  • hydroizolace spár na panelových domech na brněnských sídlištích Lesná, Vinohrady, Bohunice a Bystrc I (přes 5 000 bm)