O firmě
 
Firma Mgr. Karel Ocelka byla jako podnikatelský subjekt založena v roce 1996 a postupem času se přetransformovala do stávající podoby. Od počátku své činnosti se specializuje na řemeslné práce ve výškách za použití horolezecké techniky bez použití lešení. Na začátku roku 2000 firma rozšířila záběr svého působení o montáže a stavbu komínových systémů, v současnosti pracujeme v tomto oboru po celé republice.
 
V oborech naší činnosti se opíráme o pětiletou praxi a referenční doporučení našich zákazníků. Jako dynamicky se vyvíjející firma pracujeme s nejnovějšími materiály a technologiemi, tak, abychom našim zákazníkům dokázali nabídnout vždy nejvýhodnější řešení.
 
V dnešní době spolupracujeme s celou řadou řemeslných firem, s jejichž spolupůsobením realizujeme odborné práce v rámci našich zakázek, které nespadají do oboru naší činnosti. Tato forma spolupráce nám dovoluje realizovat i rozsáhlé projekty po celém území České republiky. Za svůj prvořadý úkol považujeme úplné dokončení zakázky ve sjednaném termínu s dodržením dohodnuté ceny spolu s důsledným plněním smluvních podmínek. Dodržování této firemní filosofie a důraz na osobní přístup ke každému zákazníkovi se vrací ve formě oboustranně výhodné a dlouhodobé spolupráce.
 
 
 
Mgr. Karel Ocelka