Fotogalerie - Turbo
 
komíny EKO Turbo, 13m, Znojmo, pro Atlanta a. s. komín EKO Turbo, detail napojení kouřovodu, Brno, pro Avus s. r. o. komíny EKO Turbo, Kuřim, pro Moravská stavební a. s.
 
komíny EKO Turbo, 13m, Znojmo, pro Atlanta a. s. komín EKO Turbo, detail napojení kouřovodu, Brno-Žebětín, pro Komfort a. s. komíny EKO Turbo, Kuřim, pro Moravská stavební a. s.
 
komíny EKO Turbo, 13m, Znojmo, pro Atlanta a. s. komín EKO Turbo, nadstřešní část před omítnutím, 13m, Brno-Žebětín, pro Pozemstav a. s. komíny EKO Turbo, Kuřim, pro Moravská stavební a. s.
 
komíny EKO Turbo, 13m, Znojmo, pro Atlanta a. s. komíny EKO Turbo, celkový pohled, Brno-Žebětín, pro Komfort a Pozemstav a. s. komíny EKO Turbo, Kuřim, pro Moravská stavební a. s.
 
komíny EKO Turbo, 13m, Znojmo, pro Atlanta a. s. komíny EKO Turbo, Brno-Žebětín, pro Komfort a. s. komíny EKO Turbo, Nasavrky, pro Sostaf s r. o.
 
komíny EKO Turbo, 13m, Znojmo, pro Atlanta a. s. komíny EKO Turbo, Brno-Žebětín, pro Komfort a. s. komíny EKO Turbo, Nasavrky, pro Sostaf s r. o.
 
komíny EKO Turbo, 13m, Znojmo, pro Atlanta a. s. komíny EKO Turbo, Brno-Žebětín, pro Pozemstav a. s. komíny EKO Turbo, Nasavrky, pro Sostaf s r. o.
 
komíny EKO Turbo, 13m, Znojmo, pro Atlanta a. s. komíny EKO Turbo, Praha Kolovraty, pro Konstruktiva Konsit a. s. komíny EKO Turbo, Nasavrky, pro Sostaf s r. o.
 
komín EKO Turbo, vložkování, 15m, Brno, pro Avus s. r. o. komíny EKO Turbo, Praha Kolovraty, pro Konstruktiva Konsit a. s. komíny EKO Turbo, Nasavrky, pro Sostaf s r. o.
 
komín EKO Turbo, vložkování, 15m, Brno, pro Avus s. r. o. komíny EKO Turbo, Praha Kolovraty, pro Konstruktiva Konsit a. s.
 
komín EKO Turbo, vložkování, 15m, Brno, pro Avus s. r. o. komíny EKO Turbo, Kuřim, pro Moravská stavební a. s.